ceny


Máme špeciálny tím ľudí, ktorý neustále sleduje ceny konkurencie, aby sme dosiahli našu značku www.najlacnejsie.sk
 
 

široký sortiment


Neustále rozširujeme našu ponuku tovaru, ktorá sa už dnes počíta na tisíce položiek tovaru. A pokiaľ náhodou máte špeciálnu požiadavku, oznámte nám ho a mi sa posnažíme vašu potrebu uspokojiť.
 
 

vernostný program


Každý zákazník, ktorý si nakúpi akýkoľvek tovar v našom internetovom obchodnom dome, získava zľavu na ďalší nákup u nás. A pozor! Túto zľavu môžete využit na akýkoľvek náš tovar - je iba na vás, či zľavu využijete na nákup kosačky, sedacej súpravy, obývacej steny....
 
 

vlastné sklady = krátke dodacie lehoty


Disponujeme dvoma veľkými skladmi o celkovej ploche okolo 1000 m2. Vďaka tomu držíme základný sortiment skladom, aby sme vám ho mohli dodať okamžite.
 
 

design a funkčnosť eshopu


Na vytváranie internetového obchodneho domu www.najlacnejsie.sk pracoval tím grafikov a programátorov a výsledok stojí za to - v našom eshope si nájdete veľmi rýchlo a jednoducho to, čo hľadáte a naviac vás to bude ešte tešiť vďaka vzhľadu samotného eshopu.
 
 

prístup ku klientovi


Velmi dobre si uvedomujeme, že našu expanziu umožňujete iba vy, zákazníci. Preto vás chceme rozmaznávať, sledovať vaše potreby a uspokojovať ich. Veríme, že sa nám to v drvivej väčšine prípadov podarí. A pokiaľ by ste mali akýkoľvek problém, môžete sa obrátiť nielen na našich zamestnancov, ale aj na management spoločnosti. Sme tu pre Vás...